Кристен: Гајле ми е што не ме сакаат!

Loading...

Актерката Кристен Стјуарт се најде во срамна положба по аферата со режисерот Руперт Сандерс. Лавина од негативни коментари биле испратени на нејзина адреса, а сега после се, актерката вели дека ни и е важно што луѓето чувствуваат за неа.

„Не е најстрашна работа на светот ако вас ве сакаат или мразат. Искрено, мене баш ми е гајле што мислат за мене, тоа не ме спречува да си ја работам својата работа“, кажала Кристер во интервју за Newsweek, извинувајќи им се на сите на кои им се налутила.

 

„Се извинувам на сите на кои им се налутив. Не ми беше тоа намерата. Одвратно е кога ве ставаат во некакви фиоки“, порача Кристен.

loading...