Фото: Роналдо, Меси и Занети по 50 години…

Интересна слика која се шири низ социјалните мрежи, имено, на ова голем број на фудбалски фанови велат дека Занети не старее, како во изгледот, така и во играта…

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

Пронајдете не на следниве мрежи: