Инди: Поради силиконите трпам големи болки!

Loading...

Индира Арадиновиќ Инди не стигна ни да го испромовира новите импланти кои ги постави во текот на летото, а веќе добива болки од нив. Бидејќи веднаш облече високи потпетици, пејачката осеќа големи болки во половината. На тоа дека има големи болки пејачката се пожалила на своите колеги во една емисија.

„Леле, многу ме боли кичмата!  Докторот ми кажа дека морам да вежбам. Не можам да кажам дека се покајав што се одлучив да ставам силикони затоа што визуелниот ефект не е изоставен. Но само по себе не би го правела, искрено, да не сум пејачка, никогаш не би вградила силикони“, призна Инди позади камерите.

 

loading...