Омилени секс пози на познатите

Loading...

 

Неколку од познатите звезди гостуваа на премиерната епизода на новото шоу на Аманда де Каденет „Конверзација“ и беа испаршани за нивните секс позиции.

 

Гвинет Палтроу, Зои Салдана, Џејн Фонда и Сара Силвермен беа прашани што најмногу им одговара кога станува збор за нивната интимност.

 

Силвермен кажа: „Уживам во добрата мисионерска, и сакам да бидам предводена од машкото“

 

Салдана одговори: „Ја сакам мисионерската поза и сакам да сум и на колена исто така. Сакам и да сум одозгора… а акам и кога стојам на нозе“.

 

Икрената Џејн понуди : „Иако сум навистина флексибилна и можам да клечам, не е баш удобно како што беше порано пред да имам повреда на коленото, би сакала или да лежам одоздола или да седам на софа, со него доаѓајќи кон мене“

 

Гвинет Палтроу доаде: „Ми одговараат сите овие“

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

 

loading...