Фото/Видео: Дел Потро не и одолеа на Аргентинската „СЕКС-БОМБА“

Loading...

Хуан Мартин Дел Потро е во центарот на вниманието на неколку аргентински медиуми, причина – приказната со неодоливата Хоана Вилафејн.
 
 
 

Еден од најдобрите светски таленти никако да го искористи својот тениски талент кој повторно дојде под светлата на рефлекторите поради приказна вон тениските активности. Аргентинските медиуми на големо ја пренесуваат наводно неговата поврзаност со познатата аргентинска секс-бомба Хоана Вилафејн.

 
Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...
Loading...