Анабела Букве се омажи!

Loading...

Анабела Букве по втор пат застана на лудиот камен.

Како што јави српски Свет, пејачката се омажила за бизнисменот Андреј Атијас, со кој чека ќерка, која ќе се вика Бранкица. Они двајцата се венчаа само во матично, а според изјавите на Анабела, тоа го направила поради различната вера.

 

Ана бела од предходниот брак со Гаги Џогани има ќерки Лина и Нина, додека Атијан има син Леон.

 

Тимот на Puls24 им честита!

loading...