Џоди Марш парадира со атлетско тело во Барбадос

Loading...

Таа го трансформираше своето тело во текот на последниве три години и сега постојано ги покажува резултатите. Џоди за својот роденден (34 години) го покажа своето неверојатно секси тело во бело-плави бикини со змијска шара на одмор на Барбадос.

Изгледајќи младо за годините, со исончан тен и масивно истетовираното тело, ѕвездата беше лесна да се забележи на плажата со нејзината светло црвена коса и одлична фигура.

 

Џоди, која никогаш не го избегнувала вниманието, е во добра форма и очигледно ужива да го поминува времето на плажа наместо во ладната Британија.

Таа можеби слави роденден, но своето здравје го оддржува со големо шише вода, наместо алкохол. И сепак најде начин нов начин да го обележи нејзиниот специјален ден и да ги изненади своите фанови на Твитер со неколку пикантни фотографии во рзлични бикини.

loading...