Секс во тројка, оргии, се сум пробала, ми треба некој кој ќе ми парира во кревет!

Loading...

Британската старлета, Џоди Марш, на еден ден пред да оди на одмор Барбадос, изрази дека е многу задоволна од годинава која изминува, зашто истата за неа била многу успешна. 

Таа вели: „За еден маж да ме однесе во кревет, истиот треба да знае како да ми ја заврти главата. Сум била во секс во тројка, оргии и уште многу други сексуални игри. За некој да успее да ме задоволи треба да биде откачен и да може да парира на моето искуство.“

33-годишната Џоди се надева дека следната 2013-та година ќе и биде уште поуспешна од претходната и дека ќе успее да проба уште многу нови работи во кревет, ако такви како што вели таа, воопшто има.

Британката која деновиве се одмара на Барбадос, на својот профил на Твитер ги почасти своите фанови со објавувањето на неколку фотографии од одморот, сликана во темно сино бикини, со бујно деколте и напрчена уста.

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...
Loading...