Ангелите на Викторија Сикрет во разголено издание

Loading...

Шпанското издание на престижното списание Vogue сигурно ќе биде едно од најпродаваните бидејќи на неговите внатрешни страници се наоѓаат разголени убавици од брендот Викторија Сикрет.

Уредничкиот тим успеа да ги разголи убавиците Миранда Кер, Александра Амбросио, Ирина Шајек, Исабела Фонтана, Аља Рубик… Сите манекенки од познатиот бренд се фотографирани во разголено издание, некои повеќе, некои помалку провокативно.

 

 

Која ви е омилена?

loading...
Loading...