Дневен хороскоп за 24.09.2014

Loading...

Дневен хороскоп за 24.09.2014…Овен
Не е потребно да имате сомневања за саканата личност. Во комуникацијата со блиските е можна нервоза. Добар ден да се одморите.
Бик
Денес намалети ги барањата кон околината. Затоа што со тоа однесување ќе ги иритирате сите. Не ги игнорирајте сопствените слабости.
Близнаци
Денеот ќе биде исклучиво насочен само кон љубовта. Можен е мал конфликт на работното место но вие брзо тоа ќе го надминете.

 
Рак
Можно е да размислувате да започнете врска со личност за која моментално имате интензивни чувства, но сето тоа може брзо да помине. Внимавајте на финансиите.
Лав
Средбите со интересни луѓе ќе ви носат задоволство. Треба да внимавате на работното место. Патување добро ви би дошло.
Девица
Ако им придавате поголемо значење на соништата ризикувате да паднете во заблуда. Обрнете внимание на ситните работи кои многу ви пречат. Не војувајте со сите.

 
Вага
Ќе имате голема желба за комуникација и запознавање на нови луѓе. Во втората половина на денот ве очекуваат многу грижи.
Скорпија
Емоциите во текот на целиот ден ќе ви се менуваат. Можен е конфликт со некој од семејството. Многумина ќе заминат на патување.
Стрелец
Денес треба мудро и претпазливо да постапувате кон секое запознавање. Ѕвездите ви препорачуваат да започнете да се стремите кон решенија. Денот е полн со состаноци.

 
Јарец
Само од вас зависи дали ќе продолжи врската или не. Можни се проблеми поврзани со близок човек. Исто така ве очекуваат и непријатни авантури.
Водолија
Успехот во љубовта зависи само од вашата тактика на однесување. Ако имате тешки моменти разговарајте со некој пријател. Мирната атмосфера ќе ви помогне да се справите со се.
Риби
Денес може да бидете депресивни и тоа без причина. Ќе имате внатрешен немир и никако нема да успеете да најдете решение за сегашниот проблем.Овен
Не е потребно да имате сомневања за саканата личност. Во комуникацијата со блиските е можна нервоза. Добар ден да се

loading...
Loading...