Тајна венчавка на Кејт Винслет

Loading...

Британската актерка Кејт Винслет (37), летово се вери со својот сегаш сопруг Ник. Тие не сакаа да го откриваат датумот на венчавката, па така, изненадно, стапија во брак минатата недела во Њујорк.

 

На церемонијата присуствувале од 10 до 15 гости. Тие успеале да ја сочуваат веста за нивната венчавка, бидејќи дури и оние десетина гости што биле поканети, првично биле поканети на ручек, а потоа дознале дека станува збор за свадба!

 

Родителите на Кејт дознале за нејзината венчавка од весник, а до олтарот ја испратил Леонардо Ди Каприо.

 

Актерката веќе има една ќерка и еден син од претходните два брака. 

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...