Новогодишната елка во центарот на Скопје (фото)

Новогодишната елка во центарот на Скопје. 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

Пронајдете не на следниве мрежи: