Календар со 12 голи македонки (Фото)

Loading...

Дванаесет македонки се соблекоа за календар по повод хуманитарни цели за ракот на дојка кај жените. 

Акцијата е насловена како “Твитер календар“ на кој се прикажани голите македонки и по еден статус од нивните твитер профили. 

 

Уживајте!

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...
Loading...