ФОТО: Во Скопје „ПРСТ ПРЕД ОКО НЕ СЕ ГЛЕДА“

Ви ја пренесуваме моменталната ситуација од терен од населбата Кисела Вода во Скопје.

Скопје обвиено со магла.

Целосно е намалена видливоста, дури и да не претераме но народски речено „прст пред око не се гледа“, се препорачува големо внимание, посебно доколку сте дел од сообраќајот во моментов.

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

Пронајдете не на следниве мрежи: