Лариса Рикелме ФАТЕНА НА ДЕЛО: „СЕ СЕКСАЛА“ на автопат

Loading...

Бујната парагвајка, прекрасната Лариса Рикелме која важи за една од најубавите и најпознатите фудбалски навивачки, е уапсена поради секс во автомобил на јавно место.

Парагвајката и нејзиното момче, инаку фудбалер на Портено, Жонатан Фабро, им се препуштиле на страстите во автомобилот со кој застанале во близина на градот Асунсион, биле пријавени од сведоци а веднаш потоа и уапсени од страна на тамошната полиција.

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...