Ријана- сексипилна како никогаш до сега

Loading...

 

Проследете неколку неверојатни фотографии на Рири, кои не сте ги виделе до сега.

Прекрасните сини бикини, го истакнуваат уште повеќе нејзиниот заводлив тен.

Но, мора да се сложиме, дали таа е во тренерки, дали е во свечен фустан, или пак во кратки мини здолништа и откачено маички, таа секогаш е неодолива.

 

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

 

loading...