Атрактивната Кендис Свенпул се соблече на плажа (фото)

Loading...

Познатиот модел од Викторија сикрет, неодоливата Кендис Свенпул беше фотографирана додека лежи на плажата во St.Bartsu. 

 

Овие фотографии се најслатки за папараците бидејќи секси моделот е фатена неподготвена во повеќе заводливи пози. 

 

Еве ја галеријата од слики:

 

loading...
Loading...