Која е кралицата на еротиката?

27-годишниот модел Амбер Роуз беше забележена од будното око на медиумите откако почна да се гледа со познатиот рапер Кање Вест, но нејзините атрибути се погрижија за тоа папараците едноставно да полудат секогаш кога таа ќе се појави во јавност, дури и откако таа ја прекина врската со раперот.

 

Во последниот едиторијал кој го направи за магазинот “King”, Амбер целосно го покажа целиот раскош на своите атрибути, со каков не можат да се пофалат ни иконите на еротиката како старлетата Коко или Ким Кардашијан.
 
Да не должиме многу, во прилог следуваат фотографиите…

27-годишниот модел Амбер Роуз беше забележена од будното око

Пронајдете не на следниве мрежи: