Миа Колучи ви посакува секси Нова Година

Познатата Лусиана Лопилато, која луѓето ја препознаваат по улогата на Миа Колучи од хит серијата “Mлади Бунтовници“, на својата официјална страна на социјалната мрежа Фејсбук ви ја честита Новата Година и Божиќните празници, со неколку новогодишни и секси фотографии. 

 

 

 

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

Пронајдете не на следниве мрежи: