Се сеќавате ли на сексипилната Росалинда? фото

Се сеќавате ли на нежната и мила Росалинда, која беше хит кај нас во 90-тите години на минатиот век.
Росалинда ја глумеше познатата мексиканска пејачка и глумица Талија, која денес се занимава повеќе со својата музичка кариера.
Погледнете ја Росалинда односно Талија, како изгледа денес!
 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.
 
 

Пронајдете не на следниве мрежи: