Џеј Зи ја изневерува Бијонсе со Рита Ора

 

Реалити ѕвездата Холи Хаган на својот твитер профил напиша дека слушнала информации за проблеми во бракот на Џеј Зи и Бијонсе.

Имено, Холи тврди дека Џеј Зи ја изневерува својата сопруга и мајката неговото дете, Бијонсе, со пејачката со косовски корени Рита Ора. 

Секако, оваа изјава не помина неискоментирана.

Рита Ора веднаш вербално ја нападна релити ѕвездата, нарекувајќи ја „глупава лажга“, заканувајки и се дека ќе ја убие, а раперот беше поблаг во изјавите и кажа дека се измислици и дека Рита Ора ја познава само површно.

Бијонсе не даде изјава за новонастанатата ситуација.

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

 

Пронајдете не на следниве мрежи: