Ирина Шаек во костимите за капење на Агва Бендита

Никогаш не е доволно од прекрасните фотографии на Ирина Шаек, без разлика дали е во костим за капење, секси долна облека или пак на црвениот тепих. Овој пат издвоивме неколку фотографии од нејзината фотосесија во Сент Тропе. Прекрасна е, нели?

 

 

 

 

Пронајдете не на следниве мрежи: