Фото-галерија: Бугарката Емануела…

Емануела Иванова Цветкова, бугарската поп-фолк пејачка од музичката компанија „АРА мјузик“ едноставно ќе ве остави без здив со нејзината убавина. 31-годишната пејачка која е родена во Софија има неколку фото-сесии во кои ќе се сложите изгледа прекрасно, а за спотовите да не зборуваме, коментарите би ви ги препуштиле на вам.

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

ПРОЧИТАЈТЕ СЛЕДНО:

Фото-Галерија: Бугарката Петја Колева (Преслава) сеуште „ЖАРИ И ПАЛИ“….

Пронајдете не на следниве мрежи: