Сексипилната Саша Греј

Нема на кој не би му се допаднала оваа млада, веќе поранешна порно актерка, која воедно е модел и музичар и има освоено неколку „AVN“ награди помеѓу 2007 та и 2010 та година.

Родена во Калифорнија, со полни 18 години ја започнува својата кариера во порно индустријата и денес со само 24 години е една од најжешките порно ликови. Уживајте!

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

Пронајдете не на следниве мрежи: