Фото: Бугарката Лора Караџова на настап…

Сексипилната бугарка, 31-годишната блондинка Лора Караџова кога има настап ги остава едноставно без здив присутните, како и секогаш, страшно-провокативна, позната од бугарската естрада, има и сесија со „Плејбој“.

Еве како изгледа еден настап на Лора Караџова.

Инаку, за оние подобро упатените, познато им е дека Лора Караџова има настапувано во Македонија. Познато е дека Караџова настапува во друштво и со бугарската рап-група „Апсурт“, а како танчерки обично се „Балет Нова“, исто така познати на Македонската јавност.

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

Пронајдете не на следниве мрежи: