Фото-галерија: Никол Шерцингер…

Американската пејачка на која многумина и се восхитуваат поради „раскошната“ убавина со која располага, Никол Шерцингер е често „уловена“ од страна на папараците, па ние имаме можност да видиме една фото-галерија од прекрасната пејачка.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

Пронајдете не на следниве мрежи: