Вистинското лице на Мерлин Менсон (фото)

 Сите знаеме како изгледа познатиот музичар со шминка, но ретко кој го видел без неа. На фотогарфиите изгледа прилично нормално, што мислите?

 

 

 

 

 

 

Пронајдете не на следниве мрежи: