Фото: Боки 13 како дете

Loading...

Сите го знаеме Боки 13 денес и сме запознанени со неговиот изглед. Но сте се запрашале ли некогаш како изгледал Боки како дете, поточно како бебе. Тој самиот ја објави оваа фотографија на својот фејсбук профил под која напиша: „Да тоа сум јас! Кој би рекол дека ова преслатко дете ќе стане чудо – светско чудо. Но ништо не е случајно…“

 

 

Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...
Loading...