Познатите фатени во грозни моменти

Loading...

Најчесто, навикнати сме славните личности да ги гледаме во средени, гламурозни и заводливи изданија. Но, со оглед на тоа дека и тие се обични луѓе, сепак може да си дозволат моменти каде ќе бидат несредени и запуштени, односно се што е спротивно на она што го нарекуваме, или барем мислиме дека е гламурозно.

Кирсти Алеј

Погледнете ги следниве фотографии на кои можете да забележите дека и познатите си имаат свои моменти, во кои им е смачено да бидат со цел тон шминка на лицето, да ги носат тесните и не секогаш удобни парчиња облека или пак секогаш да го одржуваат своето тело во перфектност.

Алиша Киз

Бритни Спирс

Кристи Тарлингтон

Линдзи Лохан

Бритни Спирс

Кирсти Алеј

Шер

Витни Хјустон

Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

 

Можеби ќе ве интересира:

20 славни личности кои нема да ги најдете на Твитер

5 Славни личности со најдобри силикони – фото

loading...
Loading...