Фото-галерија: Најсексипилната политичарка во светот

Италијанката Никол Минети дефинитивно е најсексипилната политичарка во светот, инаку за јавноста е пред се позната по нејзината врска со Силвио Берлускони.
НИКОЛ МИНЕТИ… САМО ЗА ВАС…
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Кликнете „Следно“ и проследете ја фото-галеријата…
 

 

 

 

 

Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.
 
Можеби ќе ве интересира:
 
—>>>  Фото-галерија: Најсексипилната политичарка во светот… НИКОЛ МИНЕТИ!
 

Пронајдете не на следниве мрежи: