Цеце Митева започна нов бизнис

Loading...

Нашето познато јавно лице, Цеце Митева од пред некој ден стана сопственик во националниот ресторан Мечка кој се наоѓа во Дебар Маало.

Пулс24 има ексклузивни фотографии за нашата публика. Од нив може да се забележи дека било навистина интересно на отворањето, на кое се појавиле повеќе познати „фаци“ од градот, од Билбилов, Накова, па се до познатата манекенка Розман…

Се гледа дека забавата била „јака“.

Проследете ја галеријата од отворањето на „Мечка“ па сме сигурни дека и вие ќе посакате дел од таа атмосфера…

 

А потоа погледнете ги и другите галерии што веќе ги имавме со Цеце:

Македонски убавици: Цеце Митева

Која е другарката на Накова?

loading...
Loading...