Погледнете какво време нѐ очекува утре

Утре ќе биде сончево со умерена облачност, околу пладне и попладне со развој на нестабилна облачност која ќе биде проследена со локален пороен дожд, грмежи и засилување на ветерот.Во Скопје сончево со умерена облачност, околу пладне и попладне со развој на нестабилна облачност која ќе биде проследена со локален пороен дожд, грмежи и засилување на ветерот.Во Скопје сончево со умерена облачност, околу пладне и попладне со развој на нестабилна облачност која ќе биде проследена со локален пороен дожд, г

Пронајдете не на следниве мрежи: