Омилените фетиши на хороскопските знаци

Loading...

Омилените фетиши на хороскопските знациОвен
Секогаш му е потребно да почувствува адреналин. Големо задоволство му причинува утринскиот секс. Обожава кога партнерот ќе го повлече за коса во текот на сексот. Од мирисите најмногу го привлекува мошус.
Бик
Сакаат  страсни  бакнежи, особено по вратот. Припадниците на овој знак сакаат чоколадо- тоа на нив делува како афродизијак.
Близнаци
Близнаците ги возбудува орален и брз секс, но не се имуни ниту на сексуални играчки.
Рак
Сака кога партнерот го допира по градите и стомакот. Најголемо задоволство му пружа сексот во хотелска соба.

 
Лав
Егзибиционист е. Го возбудува гризење, гребење и секс на плажа. Секогаш уживаат кога некој друг ги фали.
Девица
Во сексот сакаат да користат превез преку очите. Не се срамат да употреуваат и лисици. Обожаваат секс долна облека.
Вага
Ерогената зона на Вагата е задникот, па таа ужива во допирите во овој дел од телото.
Скорпија
Без размислување ке се одлучи за секс во вода или секс на јавно место. Сака да проба се.

 
Стрелец
Авантурата е составен дел од нивниот живот. Тој без размислување ќе се одлучи за секс на јавно место. Предложете му сексуална игра и тој веднаш ќе ја прифати.
Јарец
Фантазира за секс на „височина“. Доколку сакате да му пружите врвно уживање имајте секс на планина со него.
Водолија
За Водолиите е идеален телефонскиот секс, односно водење безобразни разговори. Сакаат и секси играчки.
Риби
Ерогена зона им се стапалата, особено прстите на нив. Сакаат да ги снимаат своите сексуални искуства.Овен
Секогаш му е потребно да почувствува адреналин. Големо задоволство му причинува утринскиот секс. Обожава кога партнер

loading...
Loading...