Маж изврши самоубиство во Охрид

Loading...

На ул.„Даме Груев“ во Охрид, вчера се случи самоубиство кое ги потресе локалните жители.Како што информира полицијата, со скокање од тераса од сопствениот дом самоубиство извршил Ване К. (54).
Увид на местото на настанот изврши ЈО и увидна екипа на полициската станица-Охрид, а по наредба на јавен обвинител телото на починатиот е дадено за обдукција.Како што информира полицијата, со скокање од тераса од сопствениот дом самоубиство извршил Ване К. (54).
Увид на местото на настанот и

loading...
Loading...