Ванеса Паради во врска со поранешниот дечко на Карла Бруни

Loading...

 

Поранешната девојка на актерот Џони Деп, Ванеса Паради е во врска со музичарот Бенџамин Биол, кој и беше момче на поранешната прва дама на Франција Карла Бруни.

Ванеса Паради и Џони Деп се разделија по 14 години заеднички живот, откако Ванеса дозна дека Деп ја изневерува со актерката Амбер Хард.

Веќе три месеци Паради е во врска со Бенџамин. Нејзините пријатели велат дека не била никогаш посреќна. Деп неодамна се обиде да ги среди односите со поранешната партнерка, но не успеа.

Преземено од Макфакс.

loading...
Loading...