Најлуксузните вили на Јадранот

Loading...

 Иако гледајќи ги овие фотографии, ќе помислите дека овие вили се наоѓаат некаде во Калифорнија, на обалата на Тихиот Oкеан или пак се одморалишта на холивудските ѕвезди во Мајами или Сен Тропе, сепак тие се дел од Јадранското море во Хрватска и служат за релаксација на оние со подлабок џеб. Без разлика што летото заврши, вие сеуште можете да уживате во неговата убавина преку овие фотографии.

 

 

loading...
Loading...