Нина Морич и Давид Липи фатени во страст!

Loading...

Нина Морич и Давид Липи, синот на бившиот италијански селектор, се предадоа на страстите во ноќниот клуб во кој се запознаа пред неколку дена.

Нина и Давид се во многу страстна врска, а тоа го демонстрираа во ноќниот клуб во Италија. Фатени се како страстно се љубат на подиумот при што беа лесен плен за италијанските папараци.

Нина бара среќа во љубовта уште откако ја остави Фабрицио Корона пред три години. Се надеваме дека Давид е нејзината вистинска љубов. 

loading...
Loading...