Карлеуша го тужи Карло Бос

Loading...

Српската sвезда Јелена Крлеуша заедно со Боки 13 го тужат порно актерот Гоце  Гиновски во порно индустријата познат како  „Карло Бос“

По неколку изјави на својот Фејсбук профил, Македонскиот порно актер кој веќе неколку години живее и снима во Италија доби тужба од страна на Боки13 и Јелена Крлеуша.

Ми се јавија од полиција да ме известат дека Карлеуша и Бојана 13 поднеле тужба против мене. Бојана за статусот „нарачано убиство“, а Карлеуша за лажна изјава од моја страна, тврди Карло Бос.

loading...
Loading...