Лејди Гага топлес!

Loading...

Лејди Гага е повторно топлес но, овој пат со познатата дизајнерка Донатела Версаче.

Гага и Версаче беа неразделни на модната недела во Париз.

Донатела не ги премина границите и не се покажа топлес но, затоа Гага надокнади и за неа.

 

loading...
Loading...