Меси нема син!

Loading...

Веста за фудбалерот на Барселона Лајонел Меси дека доби син не е точна! Фондацијата на еден од најдобрите фудбалери на планетата ја демантираше веста дека вереницата на Меси, Антонела се породила. 

„Лајонел и неговата фамилија се благодарни на сите коментари и изразената љубов кои се упатени во текот на денот но, би сакале да ве известат дека информацијата за синот на Меси нема никаква врска со реалноста“ – извести фондацијата на Лајонел Меси.

 

loading...
Loading...