Прва фотографија на Саша Ковачевич со Јована Јочич!

Loading...

Јована Јочич, избраничката на Саша со која се забавува веќе неколку месеци, постави фотографија на која разменува нежности со популарниот пејач.

Да се потсетиме, се запознаа во мај оваа година на снимањето на спотот за песната „Лапсус“, а по десет дена ја започнаа и романсата. 

Пред месец дена се вратија од Турција, каде што поминаа неколу романтични денови. Како што дознавме, Јована е девет години е помлада од Саша и студира во Белград.

loading...
Loading...