Неверојатно: Пица парче за само 39 денари

Loading...

Лапај.мк во соработка со Pizza Bar Bacaros, Ви нудат понуда која не се одбива. Повелете на парче пица (капричиоза) за само 39 денари во Pizza Bar Bacaros – Концепт на италијански ресторант кој нуди исклучителна храна и различни вкусови… Останува уште малку време, побрзајте и вие бидете дел од оваа приказна…

За повеќе информации во врска со прекрасната понуда, кликнете тука – ЛАПАЈ.МК

loading...
Loading...