Шакира ги изненади својте фанови со фотографија каде јасно се глееда дека е трудна

Loading...

Шакира откако објави дека чека дете со фудбалерот на Барселона Жерард Пике,  се реши да ги изненади својте фанови со фотографија на која убаво се гледа дека таа навистина е трудна.

 

Колумбиската пејачка својата фотографија ја стави на својот Фејсбук профил .

 

Таа и нејзиниот десет години помлад дечко се запознаа во 2010 година,а на почетокот на оваа година тие почна да живеат заедно.

 

Порно видеото на Шакира и Пике пуштено во јавност

Шакира и Пике очекуваат машко дете!

Шакира и Пике имаат порно видео?

loading...
Loading...