Пристигнува петто дете: Викторија Бекам трудна?

Loading...

Странските медиуми пренесуваат дека поранешниот член на групата „Space girs“, Викторија Бекам го очекува своето петто дете со својот сопруг Дејвид Бекам.

Парот за сега не даде изјава за овие гласини, а според некои извори Викторија е повторно во труднички режим.

„Таа сакаше да добие уште едно дете пред да наполни 40 години, а Дејвид и го овозможи тоа“ – изјавил изворот, близок на Викторија и Бекам.

 

loading...
Loading...