Најде виновник за распадот на бракот со Рајан: Скарлет бесна на Блејк

Loading...

Нова кавга во Холивуд. Глумицата Скарлет Јохансон побесни на колешката Блејк Лајви поради тоа што мисли дека буквално го киднапирала Рајан Рејнолдс.

Скарлет била две години во брак со Рајан, а само по помалку од година дена од разводот се венчаше со Блејк.

„Иако нема никакви докази, Скарлет е уверена дека Рајан ја изневерил додека биле во брак“ – кажал анонимен извор близок на глумицата.

Скарлет мисли дека проблемите во бракот започнале во 2010 година кога Рајан и Блејк заедно снимиле филм.

loading...
Loading...