Дали овој задник е спремен за на плажа: Станија повторно покажа целулит

Loading...

Најпознатата српска старлета Станија од неодамна отпатува во Америка, каде што и покрај густиот распоред, очигледно има доволно слободно време за прошетки. А, кога Станија ќе искочи на прошетка мора да се забележи и фотографија на друштвените мрежи.

На основа на фотографијата која настана денес во Мајами Бич можеме да заклучиме дека старлетата си поминува добро а пред некое време реши да отиде на плажа. Иако ветуваше дека повеќе нема да објавува провокативни фотографии, таа повторно го направи тоа. 

„Спремна за на плажа“ напиша Станија на фотографијата со својот задник во минијатурен шортс розева боја. Но, на фотографијата може да се забележи и целулит. Дали Станија  е навистина спремна за на плажа?

 

loading...
Loading...