Проверете дали го имате во кујната: За што служи овој скриен дел од мијалникот?

Одредени модели на мијалници во горниот агол имаат дел за кој многумина не знаат за што се користи. За што станува збор? Овој дел може да се користи за вградување течен сапун или детергент за миење садови. Идејата е многу практична, а вашата кујна ќе изгледа поубаво и посредено на овој начин. Погледнете го видеото за да откриете како функционира овој дел.

@goodthingssharee##goodthing ##Wishlist ##lifehacks ##fyp♬ Better When I’m Dancin’ – Meghan Trainor

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.