Ким Кардашијан трудна и сама?

Loading...

Магазинот „OK“ соопшти дека риалити ѕвездата Ким чека прво дете но, и дека нејзината врска со раперот Кање Вест е во криза иако таа изјави дека неможе да се замисли со некој друг.

Ким која се забавува шест месеци со познатиот рапер изјави дека животот со него е соврешен и дека покрај тоа што е нејзин љубовник тој е и нејзин најдобар пријател.

Кардашијан се раздели со кошаркарот Крис Хамфрис, претходниот октомври по венчањето и краткиот брак.

 

Канјуе Вест е горд на снимката на Ким со друг маж?

 

Ким Кардашијан во тројка?

loading...
Loading...