Откриена е тајната за совршената фигура на поп дивата: Џенифер Лопез носи корсет

Loading...

На совршената фигура на Џенифер Лопез, сепак, и е потребна мала подршка. На фотографиите кои се појавија по настапот на нејзиниот последен концерт, може да се забележи дека пејачката носи корсет.

 

Познатата пејачка не е позната само по своите гласовни способности, нејзините облини, поготово задникот се една од причините по која е славна.

Се зборува дека нејзините облини се осигурани на сума од еден милион евра.

loading...
Loading...