Анџелина Џоли и Бред Пит направија куќа за секс

Loading...

 

Славниот холивудски пар ја претвори својата рибарската куќа во луксузна куќа исклучително наменета за секс, пишува лондонскиот „Son“.

Рибарската викендица за специјални намени се наоѓа во Франција и реновирањето изнесува 31.250 евра.

Внатрешноста на куќата е направена според еротксиот бестселер „Педесет нијанси сиво“. Во неа се наоѓа огромен кревет, сандак со разни сексуални помагала и сексуална лулашка.

Според лондонскиот „Son“ можеме да заклучиме дека славниот холивудски пар се грижи за својот сексуален живот, а тоа допринесува за трајност на врската.

 

loading...
Loading...